WWW.SKKPBRNO.CZ

  skkp-2-1805165844.jpg

Informace o sportovních událostech žákovských a juniorských kategorií na Vodové naleznete pravidelně na stránkách Sportovního klubu Královo Pole na adrese http://skkpbrno.cz/cz/kalendar-akci

Zavřít detail novinky

Malá hala míčových sportů

  stara-hala-1710150837.jpg

Víceúčelová sportovní hala určená prioritně pro míčové sporty (Házená, Basketbal, Volejbal, Florbal, Futsal). Technické parametry umožňují běžnou tréninkovou činnost a konaní sportovních akcí na vrcholové úrovni dle pravidel svazu příslušného sportovního odvětví. Prostory haly lze využít i pro konání jiných sportovních, kulturních a společenských akcí různého charakteru.

Hrací plocha má rozměry 40 x 20 metrů a výška stropu činí 8 metrů, materiál hrací plochy tvoří dubová palubovka na pružném roštu. Hala byla uvedena do provozu v roce 2011 a disponuje jednoúrovňovým hledištěm. Hlediště má kapacitu 900 míst k sezení. Kapacitu hlediště lze rozšířit v případě konání koncertů o plochu hrací plochy a dosáhnout maximální kapacity 1.400 diváků.

K technickému vybavení haly patří časomíra, výsledková tabule uzpůsobená pro základní míčové sporty (seznam), ozvučení haly pro sportovní události, osvětlení vyhovující pro TV přenosy, možnost připojení na wi-fi a vysoko rychlostní internet dle požadavků uživatel.

V rámci budovy Malé haly je k dispozici sportoviště Dojo uzpůsobené a využívané pro tréninkovou činnost klubu Judo a trénink dalších úpolových sportů. Zázemí sportovní haly poskytuje šatny pro sportovce, posilovnu, saunu, zasedací místnost, klubovnu. Sportovní hala je mimo běžnou sportovní činnost ideálním místem pro pořádání koncertů, meetingů, kongresů, seminářů, schůzí, team buildingových akcí, sportovních kempů a soustředění.

Provozní doba haly je zpravidla v rozmezí 8-22 hod. Obsazenost haly se řídí tréninkovým rozvrhem.

Technické parametry haly:

Rozměry hrací plochy: délka 40 m, šířka 20, výška stropu 8 m

Kapacita hlediště: 900 míst k sezení pro sportovní akce, 1.400 s využitím hrací plochy pro kulturní akce

Informace o rezervaci a pronájmu obdržíte na níže uvedených kontaktech.

Recepce:

Tel.číslo: +420 515 800 511

E-mail:    skkp@skkpbrno.cz

Adresa:

Sportovní areál Vodova 108, 612 00 Brno  

Novinka

WWW.SKKPBRNO.CZ

Informace o sportovních událostech žákovských a juniorských kategorií na Vodové naleznete pravidelně na stránkách Sportovního klubu Královo Pole...

Čtěte více
Top